Zastávám názor, že každá žena je krásná♥ a to bez rozdílu a to bez ohledu na to, jak si o sobě myslíte, že jste či nejste "fotogeniční" (mimochodem tohle slovo opravdu nemám ráda)
Pojďte se svěřit do mých rukou a společně tu krásu zachytíme.
Nebojte, se vším Vám poradím a vše spolu budeme konzultovat, aby jste se cítila jistě. Od výběru vhodného oblečení až po výběr místa focení. Na půjčení mám také velké množství šatiček a doplňků.
Miluji přírodu a západy slunce a tak nejraději fotím právě tak. Pokud máte ale jakékoliv jiné přání, ráda ho s Vámi zrealizuji. 
Není to jen o pózování a cvakání fotoaparátu. Při focení by jste se měla cítit dobře, panovat dobrá nálada a měli bychom si 100% důvěřovat.
A já pro toto vše udělám maximum......
Ceník na konci stránky 

CENA

1 000 Kč

- 5 Vámi vybraných fotografií vč. černobílých variant dle mého uvážení

- důkladnější barevná tonalita (vykreslení západu slunce, domalování oblohy a pod - podle aktuálních možnosti a v rámci přirozenosti)

- důkladnější retuše (odstranění nedokonalostí pleti, uhlazení rozlítaných vlasů, vykukující ramínko od podprsenky a pod. v rámci zachování přirozenosti)

- zeštíhlení neprovádím :-)

- 1 - 3 druhy oblečení 

- délka focení přibližně 1 - 2 hodiny

- fotografie nad rámec balíčku 150 Kč / ks

- vybrané fotografie zaslány elektronicky v rozlišení pro tisk


Hotové a upravené fotografie v rozlišení pro tisk ode mě budete mít nahrané ve vaší zaheslované galerii na webové adrese:

https://petrapipotova.dastax.cz/

Zde si fotky jedním kliknutím stáhnete do počítače

nebo si zde zcela jednoduše vyberete fotky, které si budete chtít nechat vytisknout. Sami si zvolíte, množství a velikost, fotku, obraz, či kalendář a pošlete si je přímo domů.