Bude mi ctí být jeho součástí vašeho svatebního dne a udělat Vám nejen fotografie, ale také poklad a památku pro vás i další generace.
Zachytit ty neopakovatelné okamžiky štěstí i jedinečnost a neopakovatelnost okamžiku. 
Velmi ráda se s vámi potkávám na předsvatebích foceních, kde si nejen vyzkoušíte se fotit, povíme si vše podstatné, ale také se poznáme a na svatbě už nebudete mít pocit, že přijde někdo cizí. 
Ceník na konci stránky 
* v současné době, z rodinných důvodů, nabízím pouze focení samotného obřadu nebo svatebních portrétů *

Cena

Varianta svatební obřad

5 000,- Kč + cestovné tam i zpět 8 Kč/km 

Sjíždění svatebních hostů
Nafocení obřadního místa
Pokud se celá svatba koná na jednom místě, zpravidla stihnu nafotit i závěrečné přípravy nevěsty a nachystanou svatební tabuli 
Fotografování obřadu
Gratulace
Skupinové foto
Portréty novomanželů bezprostředně po obřadu za každého počasí ;-)

Rozsah focení max. 2 hodiny
Na místo přijíždím zhruba půl hodiny před obřadem.

Počet fotografií není stanoven, dávám všechny povedené a raději více než méně

Několik dní po obřadu (v závislosti na mém aktuálním vytížení posílám malou ukázku fotek a zároveň fakturu, která má splatnost 5 dní.

Doba zpracování celé svatební zakázky je maximálně 1 kal. měsíc ode dne konání svatby

Hotové a upravené fotografie v rozlišení pro tisk ode mě budete mít nahrané ve vaší zaheslované galerii na webové adrese: 

https://petrapipotova.dastax.cz/

Zde si fotky jedním kliknutím stáhnete do počítače nebo si zde zcela jednoduše vyberete fotky, které si budete chtít nechat vytisknout. Sami si zvolíte, množství a velikost, fotku, obraz, či kalendář a pošlete si je přímo domů.


SVATEBNÍ PORTRÉTY

Co si budeme povídat, největší chloubou z celé svatby jsou svatební portréty, přesně tyto fotky si vystavujeme v rámečcích nebo ve velkoformátových obrazech a zdobíme si jimi svůj domov.

A co si budeme povídat - naprostá většina svateb se odehrává v létě během poledne, kdy svítí velmi ostré slunce a teploty atakují třicítku. Pro nás fotografy je ale toto ostré slunce velký nepřítel. Na fotkách vznikají přepaly či nelichotivé stíny v obličejích. Samozřejmě, pokud není jiná možnost, dá se improvizovat a před sluníčkem se během portrétů schovat do stínu.
Nebo vymyslet ještě lepší řešení a to přesunout focení portrétů novomanželů až na pozdější odpolední / podvečerní hodiny, kdy už slunce není tak ostré a získává nádhernou zlatou barvu. Jen za tohoto světla mohou vzniknout dechberoucí fotografie, které budou tou správnou chloubou.

Nabízím tedy možnost, že za vámi přijedu až v podvečer a tyto fotky pořídíme až v tuto nejvhodnější dobu.

Samozřejmě počasí neovlivníme a pokud se počasí rozhodne, že vám bude pršet štěstí, focení není nutné směřovat až před západem slunce, ale můžeme kdykoliv odpoledne až se hosté budou bavit na hostině a vy už budete také odpočatí a občerstvení. Zkrátka počkáme na nejvhodnější dobu. A i kdyby ne, tak nejedny portréty jsme zvládli vyfotit i za deště. A i přesto jsou fotky stále lepší než za ostrého poledního slunce ;-)

Rozsah focení cca 1 hodina
Cena 3 000 Kč + cestovné tam i zpět 8 Kč/km
20 vámi vybraných fotografií + každá další vybraná 120 Kč / ks