Hlavním cílem portrétního focení je zdůraznit osobnost, jedinečnost a krásu fotografované ženy, a to jak vnější, tak vnitřní.

Portrétní focení Dobříš

Jste krásná přesně taková jaká jste a právě teď a tady

I když určitě někdy máte pocit, že teď není vhodná doba na to udělat si krásné a reprezentativní fotky. Myslíte si, že už na to nemáte věk? Raději focení odkládáte až zhubnete? Až si najdete partnera? Až založíte rodinu? Až bude hezké počasí a kdesi cosi?

Věřte mi, že nejlepší doba udělat si krásné fotky je právě TEĎ!

Zasloužíte si to. Udělat si odpoledne jen pro sebe. Ať už jste vytížená maminka nebo v práci "od nevidím do nevidím"
Přijďte se svěřit do mých rukou a společně tu vaši krásu najdeme a zachytíme.

Nebojte, se vším Vám poradím a vše spolu budeme konzultovat, aby jste se cítila jistě. Od výběru vhodného oblečení až po výběr místa focení. Na půjčení mám také velké množství šatiček a doplňků
Miluji přírodu a západy slunce a tak nejraději fotím právě tak. Můžete také přijet ke mě do ateliéru. Pokud máte ale jakékoliv jiné přání, ráda ho s Vámi zrealizuji.
Není to jen o pózování a cvakání fotoaparátu. Při focení by jste se měla cítit dobře, panovat dobrá nálada a měli bychom si 100% důvěřovat.
A já pro toto vše udělám maximum.

Portfolio portrétního focení

Ceník portrétního focení3 500,- Kč

15 vámi vybraných fotografií

  • Fotografie si vybíráte sami z náhledové galerie
  • Hotové fotografie v plném rozlišení obdržíte v galerii, ze které si fotografie stáhnete nebo objednáte tisk široké nabídky fotoproduktů od fotografií, přes obrazy až po fotoknihu
  • Dobu focení neomezuji, ale zpravidla 1 -2 hodiny
  • Fotografie nad rámec balíčku 150 Kč/ks

Další Informace

  • Bezprostředně po focení je splatná částka 
     2 000 Kč  (hotově nebo QR kódem) 

  • Do 1 týdne po focení obdržíte náhledovu galerii všech povedených snímků, ze které si vyberete své fotografie. Podle zvoleného množství fotek Vám bude účtován doplatek fakturou.
  • Hotové, vámi vybrané fotografie obdržíte do 3 týdnů od vašeho výběru.