Fotograf Dobříš
Fotograf Dobříš

Přihlášení do vašeho alba

a informace jak poslat náhledy fotek nebo jak stáhnout hotové fotky

Po kliknutí na tlačítko "Vstup" budete přesměrováni do klientského portálu. 

Tam zadáte heslo, které jsem vám sdělila a zobrazí se vám vaše alba. 

📸 Nejprve zde budete mít náhledové album (v případě, že jste zvolili focení, ze kterého si vybíráte fotky sami) Stačí jen kolečkem v levém horním rohu označit fotky, které chcete dát do výběru. Až budete mít všechny fotky vybrané, stačí jen kliknout na modré tlačítko "odeslat výběr náhledů".  Objeví se vám přehled vybraných fotek a také cena focení. V této fázi máte možnost připsat k jednotlivé fotce nebo k celému albu poznámku. Pokud je váš výběr již definitivní, klikněte na zelené tlačítko "odeslat výběr náhledů". V tuto chvíli mi přijde oznámení na email, že jste provedli výběr (již mi nemusíte psát, že máte vybráno :-)

💰 V náhledovém albu máte nastavený základní nejnižší ceník a rovnou vidíte, kolik za vybrané fotografie zaplatíte. Pokud vyberete počet fotografií více - tedy ve spodní hranici dalšího balíčku - cenu vám následně přepočítám podle dalšího balíčku (je pro vás výhodnější) 

📸 Pod stejným heslem budete mít i album s hotovými fotkami Z tohoto alba si můžete fotky stáhnout do počítače - v horní části obrazovky zvolíte možnost "vybrat vše" a poté "stáhnout elektronicky". Dále postupujte podle pokynů. Také si můžete jednoduše objednat tisk fotek nebo jiných předmětů od firmy Dastax. Stačí jen v albu kolečkem v pravém horním rohu fotky, vybrat fotky, které budete chtít tisknout a poté kliknout na "objednat tisk". Pokud máte ode mě k focení voucher na tisk, ten zadáte v košíku v poslední části objednávky. 

Petra Pipotová fotograf Dobříš
Petra Pipotová fotograf Dobříš

Petra Pipotová

Vaše rodinná fotografka pro Dobříš, Příbram, Prahu a okolí.

Potřebujete poradit?