Reference

L. N. 

"S Pétou se znám již několik let a od té doby zdokumentovala obě moje těhotenství a obě milované děti :) Vracíme se k ní moc rádi, protože má jedinečný a obdivuhodný přístup ke své práci, ale také ke svým "zákazníkům" je to neuvěřitelně milý a hodný člověk, takových fotografů a lidí jako je ona je vážně velice málo. Děkujeme za nádherně a profesionálně zdokumentované nejdůležitější okamžiky našeho života. Těšíme se na další focení :) "

V. Š. 

Rádi bychom touto cestou poděkovali za úžasné fotky v den naší svatby. Nic krásnějšího jsem doposud neviděla. Díky Vám máme zdokumentovaný každý okamžik naší svatby. Fotky zachycují opravdu každého, kdo na svatbě byl a toho si velmi ceníme. Ještě jednou děkujeme za dokonalou práci a přístup. Velmi rádi se na Vás obrátíme při focení naši dcerky a už teď se na focení moc těšíme, bude to opět krása. S velkým díkem Šimečkovi 

Z. U.

"Péťa je úžasná duše, skvělá bytost, a práci si vychutnává s přítomností klientů. Je laskavá ,respektuje požadavky, prostě fotografka která dostala dar. Určitě se k ní RÁDI budeme vracet. Péťo děkujeme moc"

V. Č. 

Velice děkujeme za příjemné jak předsvatební, tak i svatební focení, které jsme si náramně užili. Děkujeme za nádherné fotky, které uchovají vzpomínku na náš velký den po celý život a již nyní se těšíme na možnou další spolupráci  

I. V.

Pokud chcete dokonale zachytit jedinečné okamžiky ve Vašem životě doporučuji právě Petru. Moc děkujeme za úžasné fotografie celé rodiny. Foceni s tebou byla radost a určitě se budeme v budoucnu moc rádi vracet. 

T. D. 

"Díky Tvému osobnímu a velmi jemnému přístupu vznikly dokonalé fotografie, které ukazují náš skutečný příběh vepsaných do našich tváří. Dokážeš zachytit krásu okamžiku s takovou lehkostí a elegancí, a vžít se do života druhých. Prvotní ostych byl s Tebou rychle pryč a focení jsme si užili nad naše očekávání. Jsi úžasně talentovaná a dokonalá profesionálka, máš smysl pro detail a vynikající postřeh, díky tomu máme od Tebe ty nejúžasnější momenty zachycené navždy. Cítili jsme se absolutně báječně a Tvoje fotografie nám kdykoliv, i v těžších chvílích, připomenou naši lásku i naši krásu, především tu vnitřní, kterou jsi nám ukázala ... ještě jednou děkujeme."

Novomanželé Dratvovi :-)

B. B. 

"Péťu jsme si vybrali jako fotografku naší svatby, poprvé jsme se potkali na předsvatebním fotografování. Byla vstřícná, milá, pohodová a nám vznikly překrásné fotografie a věděli jsme, že v náš svatební den nás nebude fotit někdo úplně cizí. A opravdu naši svatbu zachytila perfektně! Máme nádherné fotky zachycující nejkrásnější den našeho života, je na nich všechno - emoce, my, naši blízcí, kamarádi, tradice, zábava, atmosféra, prostě všechno! Děkujeme Péťo za to, jak si to zachytila a přeju mnoho krásných zážitků a objektů k fotografování! "

P. CH. 

Moc ti dekujeme Peto za nadherne fotky z nasi svatby.. Fotky jsou naprosto uzasne jako vzdy!! � velmi se mi libi tvuj nenuceny pristup, jak jsou fotky krasne prirozene a pritom tak uzasne!! Urcite vsem doporucuji!�� moc se tesim na dalsi spolupraci �� 

K. N. 

Péťa je moc pohodová fotografka,která zachytí vše co je vaše přání a sen...Děkujeme K+P a všem vřele doporučuji. 

T. E. 

Velmi šikovná fotografka! Fotili jsme těhotenské foto a newborn a jsme naprosto nadšeni! Už se těšíme na další foceni. ☺ 

V. V.

Petra je velmi příjemná a šikovná fotografka.. Ve všem poradí a spolupráce s ní je v naprostém klidu.. Mám krásné fotky a za to slečně Žáčkové velmi děkuji :) 

M. B. 

Skvělé prostředí, příjemná fotografka a krásný ateliér :-) fotečky jsou moc povedené a krásné, určitě doporučuji. Fotilo se newborn focení a jsme nadšení. Pokud budeme chtít další fotky k jiným příležitostem, určitě si zase vybereme tuto šikovnou fotografku :-)

A. S. 

Moc mila a sikovna fotografka! Vsem mohu jedine doporucit - fotky opravdu krasne a pri foceni panuje vzdy prijemna atmosfera :)